Jászapáti Gróf Széchenyi István
Katolikus Középiskola és Kollégium weblapja

 

Osztályok 2017/2018. tanév

Szakgimnázium

1.

1/9.K

vendéglátóipar

Bankóné Repák Judit

2.

2/10.K

vendéglátóipar

Urbán Barbara

faipar

3.

3/11.K

vendéglátás-turisztika

Medvéné Urbán Terézia

mezőgazdaság

4.

1/13.K

vendéglátásszervező-vendéglős

Varga Ákos

5.

2/14.K

kereskedő

Szeles László

6.

1/13.E (esti)

mezőgazdasági technikus

Fülöp József

7.

2/14.E (esti)

mezőgazdasági technikus

Dr. Kriston-Bodnárné Kókai Zsófia

8.

2/14.F (esti)

mezőgazdasági technikus

Dr. Kriston-Bodnárné Kókai Zsófia

 

Szakközépiskola

9.

1/9.E

eladó

Béres Sándorné

szakács

10.

1/9.F

mezőgazdasági gépész

Urbán János

ipari gépész

11.

2/10.E

szakács

Pócs Róbert

cukrász

12.

2/10.F

mezőgazdasági gépész

Bagi Jenő

asztalos

13.

3/11.E

eladó

Tajti László

szakács

14.

3/11.F

ipari gépész

Urbán Ferenc

kőműves és hidegburkoló

15.

Szé/12/1

szakiskolai végzettséggel rendelkező tanulók érettségire történő felkészítése

Medvéné Urbán Terézia

16.

Szé/12/2

szakiskolai végzettséggel rendelkező tanulók érettségire történő felkészítése

Szeles László

 

Munkaközösség neve

Munkaközösség vezető

Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció,
vendéglátás-turisztika, élelmiszeripar

Béres Sándorné

Fa-fém, építőipari és mezőgazdasági

Dr.Kriston-Bodnárné Kókai Zsófia

Készségtárgyak

Urbán Ferenc

Osztályfőnöki

Szeles László

 

Gimnázium:

2017/18

Osztály

Tagozat

Osztályfőnök

1.

5.a

természettudományi

tagozat

Ózsváriné Pethő Adrienne

2.

5.b

természettudományi

tagozat

Sándorné Bárdos Zsuzsanna

3.

6.a

természettudományi

tagozat

Karácsonyné Lázár Eszter

4.

6.b

természettudományi

tagozat

Borbás Ágnes

5.

7.a

természettudományi

tagozat

Nagyné Lékó Henrietta

6.

8.a

természettudományi

tagozat

Földes Rita

7.

9.ny”0”

angol nyelvi előkészítő

Jakusné Kiss Ágnes

8.

9.a

nyolcosztályos gimnázium

Nagy Ferencné

9.

9.b

5 évfolyamos gimnázium

Gulyásné Tajti Éva

10.

10.a

emelt idegennyelv – matematika tagozat

Szabó Bálint Katalin

11.

11.a

emelt idegennyelv-matematika tagozat

Urbán Ilona

12.

11.b

történelem-matematika tagozat

Réz István

13.

12.a

történelem-matematika tagozat

Réz Judit